Graal debiutuje na targach

Producent ryb i ich przetworów po raz pierwszy dołączy do wystawców na tegorocznych targach Fish International 2016 w Bremie.

- Nasza obecność na Targach Fish International w Bremie to możliwość zaprezentowania portfolio GK Graal, strategii i planów innowacyjnych oraz szansa na kontynuację działań oraz umocnienie pozycji na rynku niemieckim – mówi Bogusław Kowalski, prezes Grupy Kapitałowej Graal.

Na tegorocznych targach Graal zaprezentuje produkty takich marek jak: Graal, Superfish oraz Superfish Prestige.

Fish International 2016 to Międzynarodowe Targi Rybne i Owoców Morza, które odbędą się 14-16 lutego w Bremie. Spotykają się na nich najważniejsi producenci przetworów rybnych i firmy specjalizujące się w konstruowaniu maszyn i linii technologicznych.

Targi są także okazją do zapoznania się z osiągnięciami globalnego przemysłu rybnego, trendami i nowościami rynkowymi oraz planowanymi inwestycjami.

Joanna Hamdan 8110 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }