Lotte Wedel. E.Wedel Karmellove

Dla wielbicieli słodkości.

W nowej linii produktowej Karmellove dostępne są tabliczki w 3 wersjach smakowych oraz Ptasie Mleczko w nowych opakowaniach.

Karmellove od E.Wedel to pierwsza w Polsce linia produktów z pełną czekoladą białą karmelową. Połączenie  słodyczy karmelu oraz tradycyjnej wedlowskiej czekolady pozwoli zapomnieć o szarudze za oknem i przełamać nudę.

Miłośnicy twardych czekolad na pewno docenią karmelową tabliczkę bez dodatków. Z kolei ci, którzy lubią zaskakujące połączenia powinni sięgnąć po Karmelową z solonymi orzeszkami, gdzie słodki smak karmelu został przełamany słoną nutą orzeszków ziemnych. Wyjątkowo pyszną i kruchą kompozycją, idealną dla każdego łasucha jest też Karmelowa z wafelkami. Dodatkowo w ofercie Wedla dostępne są pianki w odsłonie karmelowej – Ptasie Mleczko śmietankowe w karmelowej.

Cena za 90-g tabliczkę wynosi ok. 3,20 zł, a za 380-g Ptasie Mleczko ok. 12,20 zł.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }