Cederroth Polska. Szczoteczka Jordan Advanced

Przypomina o wymianie.

Regularna wymiana szczoteczki jest niezwykle ważna dla skutecznego usuwania płytki nazębnej oraz dokładnego oczyszczania zębów i dziąseł. Często zapominamy o upływie 3 miesięcy, po których należy użyć nowej szczoteczki.

Marka Jordan przygotowała odświeżoną linię szczoteczek Advanced, które przypominają o zmianie. Nowa wersja Advanced ma granatowe włosie Change Me, które po 3 miesiącach regularnego szczotkowania zębów odbarwia się na kolor biały, sygnalizując potrzebę wymiany szczoteczki na nową.

Odpowiednia ilość i ułożenie włosia oraz ergonomiczna rączka pozwalają na skuteczne i dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni jamy ustnej. Przedłużone włosie na końcu główki dociera do trudno dostępnych miejsc.

Odświeżona wersja szczoteczki Jordan Advanced dostępna w drogeriach oraz w dobrych sklepach.

Cena promocyjna w dwupaku wynosi 8,49 zł.

Joanna Hamdan 8574 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }