Magazyn Coca-Cola Journey zastąpi dotychczasowy serwis internetowy firmy

Startuje nowy projekt kontentowy Coca-Coli Polska.

Coca-Cola Polska uruchamia interaktywny magazyn Coca-Cola Journey, który zastępuje dotychczasowy serwis internetowy firmy. Nowy serwis jest rozwinięciem globalnego projektu Coca-Cola Journey wdrożonego już m.in. w USA, Wielkiej Brytanii i ma realizować idę corporate storytellingu. Strona jest cyfrowym magazynem z artykułami na wiele różnych tematów.

- Nowy serwis to nowy sposób na pokazanie w szerszym kontekście wszystkiego, co dla nas ważne. Projekt przełamuje przekonania dotyczące tego jak powinien działać i czym powinien być internetowy serwis firmy – komentuje Anna Solarek, dyrektor ds. komunikacji i kontaktów zewnętrznych w Coca-Cola Poland Services. – Mamy nadzieję, że zamieszczane w nim materiały będą inicjować dyskusje i inspirować. Zastąpienie przez cyfrowy magazyn klasycznego serwisu korporacyjnego to projekt zupełnie wyjątkowy - dodaje. 

Coca-Cola Journey jest dostępny pod adresem Cocacola.com.pl. Magazyn zwiera artykuły o historii firmy i jej marek, lifestyle, zdrowego stylu życia, odpowiedzialności, kariery. Na uruchomionej właśnie stronie znalazły się m.in.: wywiad z Agatą Passent, cykl materiałów wspierających rozwój zawodowy, przegląd najbardziej innowacyjnych restauracji na świecie, porady dotyczące aktywności fizycznej czy przepisy kulinarne. Poza artykułami i reportażami serwis publikuje też materiały informacyjne na temat firmy, bieżących wydarzeń. Projekt oparto na rozwiązaniach sprawdzonych na innych rynkach, zoptymalizowanych pod kątem SEO, integracji z kanałami social media i użyteczności. Polską wersję magazynu przygotowała agencja Think Kong.

Tomasz Wygnański 70 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }