Trzeci Selgros w Warszawie już na ukończeniu

Selgros cash&carry rozpoczął rejestrację klientów trzeciej hali w Warszawie. Powstaje ona przy ul. Marsa, w dzielnicy Wawer, tuż obok hali targowo-wystawienniczej MT Polska. Otwarcie planowane jest na ten rok.

Koncern TransGourmet, do którego należy sieć hurtowni Selgros ma 16 hurtowni typu cash&carry. Hala przy ul. Marsa będzie 17 w Polsce i trzecia w Warszawie. Obecnie w stolicy działają hale przy ul. Połczyńskiej i ul. Przylesie, obydwie zmodernizowane według nowych standardów koncernu.

Firma na razie nie ujawnia, kiedy nastąpi otwarcie. Nam udało się dowiedzieć, że firma wykonująca instalacje elektryczną, komputerową i telefoniczną, zobowiązała się na wykonanie prac do 16 kwietnia 2016 r. Wszelkie prace budowlane mają się zakończyć do czerwca 2016 r. Najbardziej prawdopodobne jest, że otwarcie nastąpi w drugiej połowie br. Na razie przy ul. Marsa 56a działa biuro tymczasowe Selgrosa, które zajmuje się m.in. rejestracją nowych klientów.

Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros, ujawnił kilka miesięcy temu w "Handlu Extra", że w samej Warszawie jest miejsce nawet na cztery hale Selgros. Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć do 20 obiektów w Polsce.

Katarzyna Pierzchała 2634 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }