Tymbark - MWS. Tymbark 100% Tłoczony z Jabłek

Wyrazisty smak i niezwykły aromat.

Tym razem marka proponuje nowość – Tymbark 100% Tłoczony z Jabłek, który idealnie uzupełnia sokowe portfolio marki w kategorii premium.

Nowa linia Tymbarku to trzy warianty tłoczonego soku jabłkowego, produkowanego z różnych odmian. Delikatnie kwaśna Antonówka, soczyście słodki Champion i naturalnie aromatyczny Jonagold – każda z nich odpowiada innym preferencjom smakowym naszych konsumentów.

Dzięki szerokiej gamie oferowanych wariantów każdy smakosz może sięgnąć po ten, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. Wybór ułatwi opakowanie, zaprojektowane w unikalnym designie podkreślającym lokalne pochodzenie owoców i ich odmianę.

Tymbark 100% Tłoczony z Jabłek oferowany jest w kartonie o pojemności 1 l. Na froncie zastosowano wyrazistą, kolorystykę, symbolizującą odmianę jabłek, z której wyprodukowano sok.

Sugerowana cena na półce wynosi 4,59 - 4,99 zł.

 

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }