Największe sieci: nowe placówki

Auchan, A. Blikle, Kolporter.

  • Auchan w Kielcach i Gdańsku. 20 stycznia otwarty został nowy hipermarket sieci. Sklep znajduje się przy ul. Radomskiej 20c w Kielcach. Natomiast 22 stycznia działalność rozpoczął hipermarket Auchan w Gdańsku. Nowy sklep zlokalizowany jest przy ul. Kołobrzeskiej 32. Oferta spożywcza obu placówek to między innymi: świeże owoce i warzywa, mięso, śledzie, kiełbasy, herbaty, makarony, jak również kosmetyki i środki czystości, płyny i żele do prania oraz artykuły przemysłowe.
  • A. Blikle w Pasażu Łódzkim. Cukiernio-kawiarnia zlokalizowana jest pomiędzy sklepem Rossmann a biurem podróży Sol Travel. Lokal o powierzchni ponad 61 mkw. jest trzecim punktem usługowym tej marki w Łodzi oraz 30 w Polsce. W ofercie cukiernio-kawiarni można znaleźć między innymi pralinki, makowce, pierniki z miodem i drożdżowe baby, ciasta, desery oraz torty.
  • Kolporter uruchomił w grudniu ub.r. trzynaście nowych saloników i salonów prasowych. Nowe punkty pojawiły się w: Sopocie, Ząbkowicach Śląskich, Limanowej, Mogilnie, Muszynie, Sosnowcu, Olecku, Jaworznie, Radomiu, Zagnańsku, Krynkach, Bytomiu i Kielcach. Aktualnie do sieci Kolportera należą 1024 saloniki prasowe i 199 salonów Top-Press.
Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }