Stokrotka rozwija własny system logistyczny

18 stycznia sieć uruchomiła drugie po Teresinie centrum dystrybucji. Mieści się ono w Strefie Ekonomicznej Felin w Lublinie i docelowo ma zatrudniać około 150 osób.

Obecnie na system logistyczny sieci Stokrotka składają się dwa centra dystrybucji: w Teresinie i Lublinie oraz 8 magazynów regionalnych. W związku z planowanym intensywnym tempem rozwoju, spółka rozważa uruchomienie kolejnego centrum dystrybucji.

Na koniec ubiegłego roku Stokrotka liczyła 327 sklepów, z czego 80 sieć otworzyła od początku 2015 roku. Zdaniem detalisty rekordowa w historii sieci ilość otwarć z minionego roku, powinna być przynajmniej wyrównana w 2016 roku, Stokrotka spodziewa się bowiem nie mniej niż 100 nowych lokalizacji.

W związku z tak intensywnym rozwojem sieci, spółka rozwija również własny system logistyczny.

Joanna Hamdan 8292 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }