Zakłady Mięsne "Nove". Parówki z linii Natura marki Nove

Na smakowity początek dnia.

Pożywne, smaczne i zdrowe śniadanie nie musi wcale zabierać nam dużo czasu o poranku. Wystarczy, że zdecydujemy się na wysokojakościowe produkty, które nawet prosty posiłek zamienią w małą ucztę. Rozpoczynając dzień z bezglutenowymi Parówkami z linii Natura marki Nove dostarczymy naszemu organizmowi energii, której źródłem staną się najlepsze gatunkowo składniki oraz wolna od chemicznych dodatków receptura.

Sekretem Parówek z linii Natura marki Nove jest najlepsze gatunkowo mięso oraz brak glutenu. Dzięki temu stanowią one zarazem smakowity, jak i bezpieczny przysmak, również dla osób dotkniętych nietolerancją pokarmową oraz dzieci. Ponadto Parówki z linii Natura marki Nove stworzono w oparciu o wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu ich receptura jest wolna od glutaminianu sodu, fosforanów, sztucznych przeciwutleniaczy, chemicznych konserwantów oraz innych dodatków o symbolu „E”.

Parówki z linii Natura marki Nove polecane są także do przygotowania zakąsek koktajlowych, a także leczo, fasolki po bretońsku oraz bigosu.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }