Tymbark - MWS. Kubuś 100% Jabłko - Marchew

Nowy smak czystego soku.

Kubuś przygotował kolejny wariant swojego 100% soku jabłko-marchew.

Kubuś 100% - sok nieprzecierowy, bez dodatku cukru, bez konserwantów i sztucznych barwników, bazujący na najwyższej jakości owocach. Do tej pory na rynku dostępny był w dwóch wariantach smakowych – Jabłko i Multiwitamina. Teraz Kubuś od zawsze kojarzony z marchewką wprowadza nowy smak jabłko-marchewkowy.

Kubuś 100% Jabłko – Marchew to połączenie owoców i warzyw, które charakteryzuje naturalny smak i aromat. Starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości jabłka wraz z delikatną w smaku mazurską marchwią tworzą pyszną i zdrową kompozycję. 

Kubuś 100% jest dostępny w wygodnym, lekkim, plastikowym opakowaniu z dzióbkiem, które można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Dzięki temu rozwiązaniu produkt jest idealnym pomysłem na drugie śniadanie w szkole i stanowi codzienną porcję warzyw i owoców, którą można zabrać ze sobą na wynos.

Sugerowana cena na półce za 300-ml opakowanie wynosi 1,89 zł.

Joanna Hamdan 9090 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }