Biedronka producentem

Jeronimo Martins Polska chce produkować azjatyckie dania gotowe.

Tym m.in. ma zajmować się spółka Asia Style, którą JMP planuje założyć wspólnie z firmą pochodzącą z Hongkongu.

Vershold Solutions Limited (oddział w Polsce to Vershold Polska Sp. z o.o. S.K.A.) zajmuje się pozyskiwaniem klientów z rejonów Azji oraz organizacją dystrybucji artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku swoich klientów do dyskontów na terytorium m.in. Polski. W portfolio Versholda są zarówno produkty żywnościowe, jak i szeroka oferta agd, akcesoria IT, elektroniczne, nieiwelkie urządzenia do użytku domowego, oświetlenie, tablety, akcesoria samochodowe, narzędzia, buty, zabawki, tekstylia, odzież, artykuły papiernicze, środki czystości itp.

Asia Style (z siedzibą w Warszawie) ma prowadzić sprzedaż hurtową oraz obsługiwać import produktów oraz półproduktów spożywczych, jak również produkować azjatyckie dania gotowe oraz je dystrybuować.

Na początku stycznia br. JMP i Vershold złożyły wniosek do UOKiK o wydanie zgody na koncentrację.Barbara Mikusińska 739 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }