Wysowianka partnerem biathlonowej reprezentacji Polski

Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata.

Uzdrowisko Wysowa producent wód mineralnych Wysowianka i zarazem właściciel Uzdrowiska Wysowa oraz Polska Reprezentacja w Biathlonie od grudnia rozpoczęły oficjalną partnerską współpracę. Jej celem jest promowanie zdrowia, sportu oraz marek i zawodników.

Umowa gwarantuje m.in. obecność logo Wysowianki na strojach reprezentacji, a także możliwość regeneracji dla sportowców w uzdrowiskach należących do Uzdrowisko Wysowej.

Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata. Obie strony liczą również na współpracę związaną z Igrzyskami Olimpijskimi w Korei w 2018 roku.

Firma Uzdrowisko Wysowa powstała w 1959 roku i zajmuje się produkcją wód mineralnych. Jej główne marki to wody Wysowianka, Wysowianka Zdrój oraz wody lecznicze Henryk, Franciszek i Józef.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }