Największe sieci: nowe placówki

Auchan, Biedronka, Intermarché.

  • Auchan w Szczecinie i Opolu. 13 otwarty został nowy hipermarket sieci. Sklep znajduje się przy ul. Struga 36. Natomiast 15 stycznia działalność rozpoczął hipermarket Auchan w Opolu. Nowy sklep zlokalizowany jest przy ul. Sosnkowskiego 16. Oferta obu placówek to około 50 tys. artykułów spożywczych i przemysłowych, w tym również produkty marki własnej Auchan. Nowością w sklepach jest dział Bazarek, który oferuje produkty na wagę między innymi: cukierki, ciastka, bakalie oraz kasze.
  • Biedronka w Sierakowicach. Placówka rozpoczęła działalność 12 stycznia br. Sierakowice to gmina, która zasłynęła w całym kraju jako jedyny tak duży ośrodek bez dyskontów, określano ją nawet mianem "ostatniego bastionu bez Biedronki". W gminie działa łącznie 160 sklepów. 
  • Intermarché
    w Bielsku-Białej. To 229. sklep sieci w kraju i jednocześnie 21. w województwie śląskim. Supermarket o powierzchni 1200 mkw. zlokalizowany jest przy ul. Żywieckiej 19a. Przy sklepie znajduje się parking na ok. 140 aut.

 

 

 

  • Intermarché w Czarnkowie. Sklep zlokalizowany przy ul. Kościuszki 95 rozpocznie działalność 21 stycznia. Będzie to 230. placówka sieci w kraju i jednocześnie 38. w województwie wielkopolskim. W sklepie o powierzchni sprzedaży 993 mkw. znajdzie się 6 kas. Przy placówce znajdzie się także parking na ok. 70 aut.
Joanna Hamdan 8574 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }