Auchandirect.pl zmienił wygląd

Internetowy sklep sieci Auchan ma odświeżoną witrynę i nowe funkcjonalne rozwiązania. Strona działa też już na urządzeniach mobilnych.

W rozesłanym do klientów e-sklepu mailu czytamy, że zarządzający Auchandirect.pl chcą, aby „robienie zakupów było jeszcze łatwiejsze, szybsze i wygodniejsze”. Dlatego też witryna zyskała nie tylko nowy wygląd, ale również kilka nowych rozwiązań.

Obecnie klient ma możliwość rezerwacji terminu i godziny dostawy przed rozpoczęciem zakupów (wcześniej czas dostawy wybierało się przy finalizacji zakupów), może też anulować zamówienia online lub je modyfikować po złożeniu. Kolejną nowością jest automatyczne tworzenie list zakupowych z ulubionych produktów. Pojawiły się ułatwienia we wpisywaniu danych do faktur. Strona Auchandirect.pl zaczęła działać też na urządzeniach mobilnych.

Usługa dowozu zamówionych towarów jest skierowana do mieszkańców miejscowości: Warszawa, Łomianki, Babice, Izabelin, Marki, Ząbki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Raszyn, Michałowice, Ożarów Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Magdalenka, Lesznowola, Zalesie Górne, Głosków, Góra Kalwaria i ich okolic.

Katarzyna Pierzchała 2618 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }