Kolejne rekordy w Narodowej Loterii Paragonowej

Ponad 13,5 mln paragonów zarejestrowali w grudniu Polacy w Narodowej Loterii Paragonowej. Następne losowanie nagród za ich rejestrację - 18 stycznia.

Tym razem wyjątkowo do wygrania są dwa samochody – Opel Astra (jak co miesiąc) i Opel Insignia. Ten drugi losowany będzie spośród miliona zgłoszonych przez trzy miesiące paragonów z branży „fryzjerstwo i inne usługi kosmetyczne".

W najbliższych trzech miesiącach dodatkową szansą na wygranie luksusowego samochodu można uzyskać dzięki zgłoszeniu paragonów z branży „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna”.

Kolejnymi branżami premiowanymi Oplem Insignią to „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych" (II kwartał 2016 r.) oraz „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów" (III kwartał 2016 r.).

W losowaniach samochodów i notebooków biorą udział paragony wystawione za zakupy towarów lub usług na kwotę co najmniej 10 zł, zarejestrowane na stronie loteriaparagonowa.gov.pl.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom rolę dowodów zakupów w uczciwym obrocie gospodarczym. Trwa od trzech miesięcy, a już zebrała 45 mln zgłoszeń.

Katarzyna Pierzchała 2634 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }