Apis Natural Cosmetics. Apis Moc 5 Warzyw

Do pielęgnacji skóry twarzy.

Linia kosmetyków profesjonalnych Apis Moc 5 Warzyw rozszerzona została o kolejne, naturalne preparaty na bazie ekstraktów warzywnych – Enzymatyczną maskę algową z pietruszką 2w1 oraz Witalizujące serum z warzywami.

Moc 5 Warzyw - Enzymatyczna maska algowa z pietruszką 2w1 marki Apis to dwufunkcyjna maska oparta o  moc 5 ekstraktów z warzyw - pietruszki, ogórka, pomidora, dyni i kiełków pszenicy. Kosmetyk zapewnia skórze natychmiastowy zastrzyk witamin i minerałów, pobudzając ją do odnowy. Połączenie tych składników poprawia przede wszystkim jędrność, napięcie i nawilżenie skóry, nadając jej zdrowy, świeży koloryt i blask. Maska delikatnie rozpuszcza zrogowaciałąwarstwę naskórka, dzięki czemu ułatwia głęboką penetrację substancji aktywnych.

Kolejną nowością marki Apis jest Witalizujące serum z warzywami linii Moc 5 Warzyw. To serum zawierające aktywne zielone perełki. Serum również oparte jest o moc ogórka, pietruszki, pomidora, dyni i kiełków pszenicy, lecz silniej skoncentrowane w porównaniu z maską algową, której nie nakładamy codziennie. Preparat pobudza skórę do odnowy, poprawiajej napięcie oraz jędrność i przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, wymagającej odżywienia.

Cena za 250 g Enzymatycznej maski algowej z pietruszką 2w1 wynosi ok. 65 zł, a za 100 - ml Witalizującego serum z warzywami – ok. 36 zł.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.