Dramers. Brait

Z nową ofertą dekoracyjnych odświeżaczy.

Bazują na naturalnych olejkach eterycznych, zapewniają długotrwały, owocowo-kwiatowy zapach, a fluorescencyjna kolorystyka wyróżnia produkty na sklepowej półce. To Brait Airfreshener Wick, dekoracyjne odświeżacze powietrza w formie knotów.

Produkt oferowany jest w trzech wariantach zapachowych: Fruit coctail - zapach żółtych i zielonych owoców egzotycznych, przeplatanych nutami drzewnymi; Cherry blossom - rubinowo-różowy olejek eteryczny o zapachu wiśni, maliny i drzewa różanego, wzbogaconych nutą sandałowca i piżma oraz Mystery berries to borówka, czerwone owoce i róże w lazurowo niebieskim olejku.

Jak zapewnia producent, odświeżacze uwalniają zapach przez ok. 4 tygodnie. Sugerowana cena półkowa wynosi 7,50 zł.

Wprowadzeniu nowości towarzyszy kampania PR i content marketingowa w prasie kobiecej oraz wnętrzarskiej, a także działania w mediach internetowych i na portalach społecznościowych.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }