Największe sieci: nowe placówki

Auchan, Livio, Livio Top.

  • Auchan w Lublinie. 9 stycznia przy ul. Witolda Chodźki 14 został otwarty kolejny sklep pod szyldem Auchan. Jest to 53 placówka sieci w Polsce. Auchan Lublin Czechów ma powierzchnię handlową prawie 7 tys. mkw., a do dyspozycji klientów jest 27 kas. Sklep rozbudował swoją ofertę między innymi o takie stoisko jak bazarek luz z produktami na wagę.

  • Livio
    w Mirosławcu. Placówka powstała na miejscu poprzedniego sklepu, który dzisiaj służy właścicielom jako magazyn. W nowo otwartym sklepie została znacznie powiększona sala sprzedaży do 140 mkw., wnętrze z nowymi standardami Livio, sprzedaż tradycyjna została zastąpiona samoobsługą. Dzięki wsparciu sieci sklep zyskał na wizualizacji wewnętrznej jak i zewnętrznej. Wdrożone zostały planogramy zgodnie z obowiązującymi w sieci standardami jak i został przeprowadzony kompletny remodelig sklepu. 
  • Livio Top w Kczewie. Na powierzchni 110 mkw. sklep oferuje ok. 3 tys. pozycji asortymentowych. Ponadto placówka wyposażona jest m.in. w grill, urządzenie do hot dog-ów oraz kotleciarkę. Sklep zlokalizowany jest w centrum miejscowości Kczewo, przy trasie Kartuzy-Przodkowo.
Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }