W sklepach HDS bony do Zalando.pl

Do 15 listopada br. przy zakupie dowolnych produktów w salonach prasowych sieci HDS, tj. Relay, Inmedio lub 1Minute klienci otrzymają specjalny bon rabatowy do e-sklepu Zalando.pl, upoważniający do zniżki w wysokości 40 zł.

Bon rabatowy Zalando można jednorazowo wykorzystać przy okazji dowolnych zakupów w tym sklepie internetowym na kwotę wyższą niż 200 zł. Aby skorzystać ze zniżki należy wpisać otrzymany, indywidualny kod w polu „Kupony rabatowe” w trakcie składania zamówienia na stronie internetowej Zalando.pl.

Dodatkowo w 450 punktach sprzedaży sieci HDS na terenie całego kraju – Relay, Inmedio oraz 1Minute klienci mogą również nabyć Karty Prezentowe firmy Zalando, które mają nieograniczony termin ważności. Ich zaletą jest możliwość dokonania zapłaty za wybrane przedmioty specjalnym kodem, co jest alternatywą karty kredytowej. Za ich dystrybucję odpowiedzialna jest marka epay Polska.

Katarzyna Pierzchała 4285 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.