Wspólna promocja kart Visa i Praktikera

Rozpoczęła się promocja Visa zorganizowana wspólnie z siecią marketów budowlanych Praktiker, w ramach której użytkownicy kart Visa mogą zdobyć Złotą Kartę Klubu Praktiker, umożliwiającą robienie zakupów w sklepach tej sieci z 10 proc. rabatem.

Złota Karta Klubu Praktiker wydawana w ramach promocji jest ważna do końca maja 2016 r. Aby klient sieci ją otrzymał, powinien w ciągu 12 miesięcy zrobić zakupy w sklepach Praktiker o łącznej wartości co najmniej 20 tys. zł. Dzięki promocji kartę uprawniającą do rabatu w sieci Praktiker można otrzymać po opłaceniu kartą Visa pojedynczej transakcji o wartości minimum 150 zł. Rabat dostępny w ramach Złotej Karty Klubu Praktiker dotyczy produktów nieprzecenionych.

- Łącząc możliwość zdobycia Złotej Karty Klubu Praktiker z kampanią promującą zalety kart Visa Business, chcemy wysłać do przedsiębiorców jasny sygnał, że korzystanie z kart Visa może przynieść wymierne korzyści ich biznesowi – komentuje Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa Europe. - Przedsiębiorcy wykorzystujący w swojej działalności materiały budowlane mogą w łatwy sposób zapewnić sobie tańsze zakupy przez najbliższe kilka miesięcy, co z pewnością pozytywnie wpłynie na stan ich firmowego budżetu – dodaje Kiwior.

Wspólną promocję Visa i sieci Praktiker wspierają działania marketingowe, w tym publikacja postów promocyjnych w serwisie społecznościowym dla profesjonalistów LinkedIn, reklamy wyświetlane na ekranach wpłatomatów sieci Euronet oraz dystrybucja materiałów reklamowych (m.in. plakatów i ulotek) w marketach sieci Praktiker. Promocja będzie także wspierana w serwisie społecznościowym Twitter.

Za strategię i kreację kampanii oraz promocji, a także produkcję materiałów reklamowych odpowiada agencja Saatchi & Saatchi Poland. Zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC.

Promocja jest częścią rozpoczętej pod koniec września br. kampanii promującej wśród przedsiębiorców zalety kart Visa Business, której hasło przewodnie brzmi „Ty, Twój zespół i karta Visa Business”.

Katarzyna Pierzchała 5229 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.