[PROMOCJA] Arteta

"Fruttimuss" - Jabłko czy gruszka?

Na fali trendu związanego ze zdrowym stylem życia, Agrovita stworzyła Fruttimussa - produkt dla osób, które cenią sobie naturalność i wygodne rozwiązania.

Fruttimuss to alternatywa niezdrowych przekąsek, składający się w 100% owoców. Zawiera tylko naturalne cukry, pozbawiony jest sztucznych barwników i dodatków. Wystarczy tylko odkręcić tubkę i spożyć owocowy mus bogaty w witaminę C.

Dzięki poręcznemu, lekkiemu opakowaniu można bez problemu wziąć produkt do torebki, plecaka czy walizki, nie obawiając się o trwałość w transporcie. Nowoczesny, elegancki design produktu, wyróżnia go spośród oferty innych marek i z pewnością znajdzie swoich zwolenników wśród osób pracujących, studentów, podróżnych oraz wszystkich tych, którzy mają ochotę na owocowe, małe „co nie co „ w ciągu dnia. Fruttimuss jest produkowany z typowo polskich owoców jabłka i gruszki.

Fruttimuss jest dostępny w ofercie od lutego 2015 r. w sugerowanej cenie detalicznej 2,99 zł za sztukę.

Fruttimuss to produkt należący do oferty firmy Arteta Sp. z o.o. posiadającej w swoim portfolio takie marki jak Agrovita, czy Agugu. W Arteta głęboko wierzymy, że współcześni, zabiegani ludzie zasługują na życie pełne smaku. W codziennej pracy dążymy do lepszego zrozumienia potrzeb konsumentów po to, by móc tworzyć smakowite produkty spożywcze oraz koncepty, które sprawiają, że życie ludzi staje się łatwiejsze.