Biedronka z wybuchowym cydrem

W dwóch nowosądeckich sklepach sieci Biedronka wybuchły butelki z cydrem. Teraz wszyscy klienci, którzy zakupili ostatnio Dziki Polski Cydr, bo o ten produkt chodzi, mogą otrzymać zwrot pieniędzy w każdym sklepie tej sieci.

Jak podaje "Polska Gazeta Wrocławska" odprysk szkła niegroźnie ranił pracownicę, która usiłowała usunąć produkt z półki. Gdy okazało się to niebezpieczne, zadanie przejęli strażacy. Sieć Biedronka wycofała już wszystkie partie Dzikiego Polskiego Cydru z obrotu.

Jeronimo Martins Polska, operator sieci Biedronka, przeprosił "wszystkich nabywców wyżej wymienionego produktu (...) i zgodnie ze standardem sieci podjął działania minimalizujące skutki dla klientów i zapobiegające takim przypadkom w przyszłości".

Wszyscy, którzy zakupili wadliwy produkt w dniach pomiędzy 25 czerwcem a 7 lipca 2015 r. mają zagwarantowany zwrot wydanych pieniędzy w dowolnym sklepie sieci Biedronka, w oparciu o przedstawiony paragon potwierdzający zakup lub poprzez zwrot pustych opakowań.

Ilona Mrozowska 4764 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.