Nowy członek zarządu w Polomarkecie

Michał Seńczuk, do tej pory pełniący funkcję dyrektora operacyjnego w Polomarkecie, od 1 lipca br. został powołany na członka zarządu spółki.

Michał Seńczuk związany jest z Polomarketem od początku 2015 r. Do jego zadań należy osiąganie założonych celów obrotowych, podwyższanie rentowności sklepów oraz koordynacja całości działań operacyjnych w sklepach sieci.

Nowy członek zarządu ma wieloletnie doświadczenie w branży handlowej. Zdobywał je w sieciach Jerónimo Martins (Biedronka) i Żabka, pracując m.in. na stanowiskach dyrektora operacyjnego, dyrektora centrum dystrybucji, dyrektora sprzedaży. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Obecnie zarząd spółki Polomarket stanowią: Tomasz Waligórski – prezes zarządu, Marcin Sowa – dyrektor finansowy, Michał Seńczuk – dyrektor operacyjny.

Polomarket to polska sieć supermarketów, której początki sięgają 1998 r. Dziś sieć to blisko 280 sklepów obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Katarzyna Pierzchała 5193 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.