Amazis.net quality food&drinks. Portugalskie nowości

Wina jakościowe "z duszą".

Amazis.net quality food&drinks od dłuższego czasu rozbudowuje ofertę o ściśle wyselekcjonowane propozycje win sprowadzanych z uznanych zakątków europejskich. 

Portugalskie nowości to cztery wytrawne indeksy pochodzące z winnicy Monte Branco funkcjonującej w regionie Alentejo. Ágil Monte Branco to czerwone wino tworzone z połączenia tradycyjnego szczepu portugalskiego Trincadeira z hiszpańskim Aragonez i francuskim Syrah. Równie ciekawe są propozycje Alento. To White Reserva Monte Branco, białe wino długo dojrzewające w beczkach, tworzone w całości z portugalskich winogron Arinto i Antão Vaz. Uwagę warto zwrócić także na klasyczne White Monte Branco i Tinto Monte Branco tworzone z mieszanek portugalskich winogron.

Oferta portugalskich win Amazis.net quality food&drinks przygotowana jest do sprzedaży w sieciach handlowych i detalicznych, a także hurtowniach oraz branży HoReCa.

Joanna Hamdan 13830 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.