Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

[PROMOCJA] Brown-Forman Polska

Unikatowa whiskey Jack Daniel’s Single Barrel trafiła do bydgoskiego Leclerca.

W ostatnich dniach grudnia na półkach bydgoskiego Leclerca pojawiła się wyjątkowa whiskey. To Jack Daniel’s Single Barrel, zakupiona w ramach programu „Buy The Barrel”. Bydgoszcz jest jednym z siedmiu miast w Polsce, które mogą pochwalić się tego typu trunkiem zakupionym w tym roku.

"Buy The Barrel”, to program, w ramach któregofirmy,osoby prywatne, największe hotele oraz najlepsze restauracje, mogą zakupić swoją beczkę Jack Daniel’s Single Barrel. Nazwiska i nazwy firm wszystkich nabywców umieszczane są na specjalnych tabliczkach, na ścianie Single Barrel Society, w Destylarni Jack Daniel w Lynchburgu.

Decyzję o zakupie whiskey Jack Daniel’s Single Barrel dla bydgoskiego Leclerca podjął Dariusz Chrzanowski, człowiek, który w kierowanym przez siebie sklepie zgromadził największy w województwie wybór luksusowych, często unikalnych, alkoholi mocnych. Dzięki jego pasji w ofercie sklepu dostępne są limitowane, niepowtarzalne serie, często spotykane jedynie w specjalistycznych sklepach.

- Praca, którą wykonuję pozwala mi realizować moją życiową pasję. Jest nią wyszukiwanie unikatowych trunków, które mogę udostępniać klientom – mówi Dariusz Chrzanowski. Największą satysfakcję sprawia mi widok ludzi, którzy przychodzą do naszego sklepu nie tylko po codzienne zakupy, ale również, a czasami przede wszystkim, w poszukiwaniu oryginalnych alkoholi – dodaje Chrzanowski.

Jack Daniel’s Single Barrel, to super premium whiskey, która dojrzewa przez ok. 7 lat w beczkach na najwyższych piętrach magazynu, gdzie występują największe wahania temperatur, dające doskonałe warunki do procesu maturacji. To tam whiskey nabiera głębi koloru oraz pełni aromatu. O tym, kiedy trunek trafia do butelek decyduje sam Master Distiller, który wybiera najlepszą spośród 100 beczek. Butelki napełniane są ręcznie. Każda otrzymuje etykietę z numerem beczki i półki, na której leżakowała oraz datą butelkowania. Jest to jedyna na świecie whiskey typu single barrel poddawana procesowi charcoal mellowing.

Poza butelkami napełnionymi whiskey do sklepu trafi szlachetnie wykończona beczka, w której whiskey dojrzewała w Lynchburgu, z dołączoną spersonalizowaną, grawerowaną tabliczką, oryginalnym dyplomem Jack Daniel Distillery oraz certyfikatem własności beczki.

Klienci sklepu Leclerc, poza możliwością zakupu Jack Daniel’s Single Barrel, będą mogli skorzystać z pomocy eksperta alkoholowego, który do końca grudnia będzie udzielał porad.

Joanna Hamdan 14024 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.