Praga Authentic Czech Beer wkracza do Polski

Amazis.net quality food&drinks wprowadza na rynek czeskie piwa z kategorii premium - Praga Authentic Czech Beer.

Nowe propozycje w ofercie Amazis.net quality food&drinks, wyłącznego dystrybutora czeskich piw w Polsce, dedykowane są sieciom handlowym i detalicznym oraz segmentowi HoReCa.

Do tej pory do najważniejszych rynków eksportowych piw Praga Authentic Czech Beer należały: Afryka, Rosja, Chiny, USA, Włochy, Niemcy i Brazylia. W Polsce piwa dostępne są od listopada br.

W ofercie znajdują się piwa Praga Premium Pils i Praga Dark Lager, które oferowane są w bezzwrotnych butelkach 0,33 i 0,5 l oraz zwrotnych 30-l kegach dedykowanych na potrzeby segmentu HoReCa.

W ramach promocji nowej marki importer przygotowuje m.in. materiały POS oraz kampanie informacyjne i reklamowe w prasie oraz internecie.

Przedstawiciel nie wyklucza nawiązania dalszej, stałej współpracy z wybranym polskim dystrybutorem posiadającym w ofercie marki kategorii premium kierowane do punktów handlowych oraz branży HoReCa.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.