Stokrotka wzmacnia zarząd

W jego skład weszli Mirosław Wawryszczuk i Krzysztof Książka.

Mirosław Wawryszczuk jako członek zarządu i dyrektor handlowy Stokrotki będzie odpowiedzialny za dział zakupów, sprzedaży i marketingu. Z Grupą Kapitałową "Emperia" związany jest od 14 lat. Ostatnio odpowiadał za strategię asortymentową, promocyjną i cenową supermarketów Stokrotka, pełniąc funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu.

Krzysztof Książka, dyrektor ds. franczyzy i członek zarządu, ze spółką Stokrotka współpracuje od 11 lat. Początkowo był związany z działem zakupów, następnie zarządzał supermarketami Stokrotka, odpowiadając za obszar operacyjny jako dyrektor makroregionu. Od 2013 r. odpowiada za projekt wdrożenia konceptu franczyzowego. Jako członek zarządu będzie koordynował rozwój tego obszaru.

Stokrotka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej "Emperia", której koordynatorem jest Emperia Holding. Z końcem I kwartału br. Stokrotka zaproponuje detalistom ofertę konceptu franczyzowego.

Joanna Hamdan 5804 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.