CEDC ma nowego dyrektora i wiceprezesa

Do zarządu CEDC dołączył Witold Franczak, który pełni stanowisko dyrektora operacyjnego, sprawując jednocześnie funkcję wiceprezesa zarządu CEDC International oraz prezesa winiarskiej spółki PWW.

W grupie CEDC Witold Franczak odpowiada za całość działań operacyjnych w Polsce: produkcję, łańcuch dostaw, zakupy i rozwój, a także działy jakości i technologii oraz bezpieczeństwa.

Witold Franczak objął również stanowisko prezesa zarządu należącej do CEDC spółki PWW, zajmującej się importem i sprzedażą ekskluzywnych marek win, należących m.in. do winiarni Rotschild, Torres czy Kressmann.

Witold Franczak ma dwudziestoletnie doświadczenie w branży alkoholowej. W swojej karierze zawodowej był dyrektorem generalnym producenta wódki Sobieski w Polsce oraz zarządzał spółką winiarską Domain Menada. Przez ostatnie trzy lata kierował jedną ze spółek Grupy Orlen, jest również niezależnym dyrektorem spółki ACE.

Ilona Mrozowska 4263 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.