Większe sieci Carrefour Express i Globi

Placówki pod logo Carrefour Express i Globi otwarto w Warszawie, Krakowie i Olsztynie, a także w m.in. w Zagrodnie i Trzcinicy. Łącznie w sierpniu powstało 16 nowych sklepów.

Obecnie w ramach sieci franczyzowej Carrefour działa prawie 370 sklepów.

– Małe sklepy spożywcze muszą mieć nie tylko atrakcyjne ceny, lecz także odpowiedni, zróżnicowany asortyment i wsparcie promocyjne oraz wizerunkowe. Małym handlowcom jest trudniej spełniać te warunki, dlatego coraz chętniej korzystają ze wsparcia dużych przedsiębiorstw, takich jak Carrefour – uważa Francois Vincent, dyrektor ds. franczyzy i członek zarządu Carrefour Polska.

Jego zdaniem bardzo ważna jest także marka, pod jaką działa sklep. Musi ona być znana klientowi i cieszyć się jego zaufaniem.

 

 

Joanna Hamdan 13061 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.