Świeże w Tradisie

Rafał Melanowicz, członek zarządu i dyrektor sprzedaży Tradisu, zapowiada poszerzenie asortymentu i lepszą dostępność towaru dla klientów.

Tradis przystąpił do testów sprzedaży takich kategorii, jak: świeża żywność, wędliny paczkowane, mrożonki, suplementy diety i parafarmaceutyki.

- Dążymy do tego, aby nasza oferta asortymentowa była jak najpełniejsza. Wprawdzie w praktyce niemożliwe jest dostarczenie do sklepu wszystkich produktów – w takich kategoriach jak pieczywo czy mięso nadal prym wiodą lokalne piekarnie i masarnie - ale chcemy maksymalnie zbliżyć się do tego poziomu. Jednocześnie pracujemy nad reorganizacją sieci dystrybucji, żeby jeszcze efektywniej zarządzać zapasami, a przy tym zapewniać jak największą dostępność towarów naszym klientom - mówi Rafał Melanowicz.

Do 200 supermarketów dowozi świeże owoce i warzywa. Asortyment ten w pierwszej połowie przyszłego roku ma wejść też do oferty wszystkich hal cash & carry Tradisu. Do  2 tys. klientów dostarcza mrożonki, a w czterech halach cash & carry asortyment powiększono o paczkowane wędliny. Suplementy diety i parafarmaceutyki będą testowane w ofercie serwisowej.

Obecnie asortyment Tradisu liczy łącznie około  25 tys. produktów. W poszczególnych centrach dystrybucji dostępnych jest średnio kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych.