Nowy energetyk od łódzkich kibiców

RTS Widzew Łódź wprowadza do sprzedaży własny napój energetyczny - Widzew Energy Drink, którego nazwę wybrali w plebiscycie sami kibice.

Kolorystyka opakowania nawiązuje do barw łódzkiego klubu, a na etykietce widnieje herb Widzewa. Producentem napoju jest CD Excellence, firma zajmująca się produkcją napojów energetycznych i wyrobów medycznych. Widzew Energy Drink dostępny jest w 0,5-l butelkach. Sugerowana cena napoju wynosi 2,99 zł.

- Napoje energetyczne cieszą się ogromną popularnością wśród osób aktywnych, a takich jest bez wątpienia wiele wśród kibiców Widzewa. Myślę, że chętnie sięgną po nasz napój nie tylko podczas meczów, ale również w codziennym życiu - komentuje Marcin Animucki, prezes zarządu RTS Widzew Łódź.

- Na rynku pojawił się lekko gazowany napój o idealnie dobranych walorach smakowych, który z pewnością zdobędzie wielu fanów  – dodaje Marcin Ciecierski, właściciel firmy CD Excellence.

Za dystrybucję Widzew Energy Drink odpowiada firma Con-Trade. Na razie poprzez hurtownie produkt będzie dostępny głównie w Łodzi. Z czasem jego dystrybucja ma być poszerzana.