Zmiany na górze Tradisu

Kazimierz Mars zastąpił Jarosława Wawerskiego na stanowisku prezesa.

Zarząd Emperii, do której wciąż jeszcze należy Tradis, poinformował, że Jarosław Wawerski i Dariusz Kalinowski złożyli rezygnacje z funkcji członków zarządu spółki. Nadzwyczajne zgromadzenie wspólników powołało trzech nowych członków zarządu. Kazimierz Mars (na zdjęciu u góry) pełnić będzie funkcję prezesa. Rafał Melanowicz (w środku) odpowiedzialny będzie za sprzedaż, a Dariuszowi Zdanowiczowi (na dole) powierzono zarządzanie działalnością operacyjną.

Kazimierz Mars jest akcjonariuszem spółki, wcześniej związany był z firmami Sygel-Jool i  BOS. Był także założycielem spółki Libra - dystrybutora artykułów FMCG, oraz  współtworzył Lewiatana'94 Holding, w którym był członkiem rady nadzorczej (również jej przewodniczącym).  Od 2009 roku był dyrektorem makroregionu Południe Tradis.

Dariusz Zdanowicz od grudnia 2010 r. pełni funkcję dyrektora operacyjnego Tradisu. Wcześniej był m.in. dyrektorem handlowym i dyrektorem zarządzającym na region krajów bałtyckich w PepsiCo International, a ostatnio dyrektorem zarządzającym i prezesem zarządu w Lekkerland Poland.

Rafał Melanowicz z grupą Emperia związany był od 1999 r., m.in. jako członek i prezes zarządu spółki oraz dyrektor sprzedaży Tradis Sp. z o.o.

Poza tym zarząd Tradisu pozostaje bez zmian. Zasiadają w nim także Jarosław Rudnicki odpowiedzialny za rozwój dystrybucji, Lesław Syguła zajmujący się rozwojem sprzedaży, Renata Bronisz-Czyż, do której należą sprawy personalne Tradisu, oraz Robert Krzak zarządzający działalnością handlową firmy.