Karta seniora Carrefour

Dzięki nowej karcie klienci powyżej 60. roku życia we wtorki będą mogli uzyskać do 10 proc. rabatu na zakupy.

 

Od 31 maja Karta Seniora ma być dostępna we wszystkich hipermarketach Carrefour i dwóch warszawskich supermarketach Carrefour Market.

Na rabat (specjalny e-kupon na kwotę od 5 do 30 zł) liczyć będą mogli seniorzy, którzy we wtorek zrobią zakupy za co najmniej 50 zł. Maksymalna wartość e-kuponów, które klient może otrzymać podczas jednorazowych zakupów, wynosi 300 zł. Przy następnych zakupach klient zapłaci mniej o kwotę podaną na owym e-kuponie rabatowym.

– Akcję Dzień Seniora prowadzimy w Carrefourze już od 2009 r. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem klientów postanowiliśmy wprowadzić zmiany, pozwalające seniorom na jeszcze wygodniejsze dokonywanie zakupów ze zniżką sięgającą do 10 proc. Dzięki tej zmianie zakupy w Carrefourze staną się jeszcze wygodniejsze – przede wszystkim klienci zaoszczędzą czas, jaki do tej pory poświęcali na pozyskanie bonów w punktach obsługi klienta – powiedział Robert Noceń, członek zarządu i dyrektor marketingu Carrefour Polska.

Z premiowanych rabatem zakupów wyłączono papierosy, alkohol, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz produkty dużego AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, okapy), paliwa, doładowania telefoniczne pre-paid, a także płatności dokonywane w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki".