Jeronimo Martins wystartowało z drogerią

Drogeria Hebe otwarta w Warszawie jest pierwszym sklepem nowej sieci portugalskiej firmy w Polsce.

Drogeria w niczym nie przypomina Biedronki, typowego dyskontu. W asortymencie dominują markowe produkty. Oferta obejmuje kosmetyki do makijażu, do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, do kąpieli, perfumy, dezodoranty. W drogerii znajduje się stoisko do makijażu i pielęgnacji paznokci.

Jest też biżuteria, karma dla zwierząt, książki, drobne artykuły do dekoracji mieszkań.

W dziecięcym dziale, obok kosmetyków do pielęgnacji dzieci, pieluszek, akcesoriów, jest też żywność dla najmłodszych. Jeronimo Martins Dystrybucja mocno akcentuje fachowość personelu.

– Hebe to unikalne połączenie najwyższych standardów obsługi, marek czołowych producentów i najlepszych cen na rynku. Osoby nabywające kosmetyki i produkty specjalistyczne potrzebują informacji od fachowego personelu i u nas taką informację znajdą – podkreśla Pedro Pereira da Silva, country manager Jeronimo Martins Polska, i zapowiada uruchamianie kolejnych placówek.

Koncepcja drogerii różni się od dyskontowej Biedronki także tym, że przyjmuje płatności kartą. Hebe czynna jest codziennie od 8.30 do 21, w soboty od 9 do 18, w niedziele od 10 do 16.