Napój Las Vegas w wersji limitowanej

Do sprzedaży trafił Las Vegas Power Energy Drink z nowym designem.

W ramach promocji nowego na rynku napoju energetycznego Las Vegas Power Energy Drink zmieniła się puszka tego produktu. Jej wizualizacja nawiązuje do filmu pt. "Yuma" w reżyserii Piotra Mularuka. Nowa puszka została wprowadzona na rynek wraz z rozpoczęciem konkursu "Wygraj zaproszenie na premierę filmu "Yuma"".

Pokaz filmu odbędzie się na jesieni. Do tego czasu Las Vegas Power Energy Drink zapowiada jeszcze inne akcje promocyjno-marketingowe, oparte nie tylko na motywie filmu. Po premierze puszka wróci do pierwotnej grafiki.

Pozycjonowany w średnim segmencie cenowym napój Las Vegas Power Energy Drink jest w sprzedaży od początku 2010 r., ale przez pierwsze miesiące testowany był głównie w kanale HoReCa. W ostatnich miesiącach producent marki, spółka z Katowic o tej samej nazwie co napój, budował jej pozycję przede wszystkim w małych osiedlowych sklepach w całej Polsce. Dopiero teraz trwają prace "nad" handlem nowoczesnym. Do spółki Las Vegas Power Energy Drink należy sieć sklepów z alkoholem pod szyldem Zagłoba 24 h.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.