MacCoffee już nie w Premium Foods

Nowy dystrybutor produktów marki MacCoffee w Polsce.

Marka MacCoffee jest czołowym brandem holdingu Food Empire. Asortyment oferowanych produktów obejmuje m.in. mieszanki kawy 3w1. Marka jest liderem swojej kategorii w Rosji, na Ukrainie i w Kazachstanie.

W Polsce od stycznia br. produkty marki MacCoffee dystrybuowane są przez firmę Empire Distribution. Trafiają do hurtowni, sieci hurtowych i detalicznych, małych i dużych sklepów niezrzeszonych. Tym samym marka zakończyła współpracę z dotychczasowym dystrybutorem - firmą Premium Foods.

Empire Distribition to kolejna struktura, którą utworzono w ramach holdingu Food Empire. Przedmiotem działalności firmy powstałej w Polsce w styczniu 2011 r. jest dystrybuowanie produktów oferowanych przez grupę Food Empire. Siedzibę firmy, która docelowo zajmie się dystrybucją produktów holdingu na terenie Europy, ulokowano w Warszawie.

Food Empire Holding jest producentem żywności i napojów oferującym m.in. kawę instant, aromatyzowane mieszanki kawowe, napoje czekoladowe, słone przekąski, wyroby cukiernicze oraz mrożonki.