Żywność dla psów i kotów z automatu

Na polskim rynku pojawią się automaty sprzedające żywność dla psów i kotów.

Jak podaje "Świat Vendingu", w ciągu kilku miesięcy firma ForDog Vending zamierza rozpoznać potencjał rynku i sprawdzić reakcję na nową formę dystrybucji asortymentu produktów dla zwierząt.

 

W dużej aglomeracji na południu Polski stanie kilka maszyn pilotażowych – dwuczęściowych automatów ForDog & ForCat, oferujących jedzenie, zabawki i środki higieniczne dla psów i kotów. Opłaty przyjmowane będą w bilonie i banknotach. Kolejne wersje urządzenia mają być wzbogacone w ekran dotykowy i możliwość płatności elektronicznej. W planach jest również rozszerzenie o inne niż sprzedaż funkcje, m.in. edukacyjne czy reklamowe.

ForDog Vending zamierza rozwijać sieć automatów w systemie franczyzowym. Planuje podjęcie współpracy z kilkudziesięcioma partnerami biznesowymi, z których każdy w swoim obszarze działania będzie miał około 10 automatów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.