Tiger znów "osądzony"

Tę rundę zwyciężył Dariusz Michalczewski. Tylko Maspex może produkować Tigera. Na razie.

Sąd Okręgowy w Gdańsku podtrzymał wcześniejszą decyzję i swoim postanowieniem zakazał firmie FoodCare produkcji, promocji i sprzedaży produktów zawierających oznaczenie "Tiger". – Obecnie jedynym uprawnionym do produkcji i sprzedaży napojów Tiger Energy Drink są spółki z wadowickiej Grupy Maspex – zaznacza Dariusz Michalczewski.

Informuje też, że 21 lutego 2011 r. przedstawiciele Fundacji "Równe szanse” wpłacili wymaganą kaucję w wysokości 1 mln zł.

– Do tej pory żadnego postanowienia z sądu nie otrzymaliśmy, ale gdy tylko do nas wpłynie, na pewno złożymy zażalenie – komentuje Karolina Kowalczyk, kierownik ds. mediów i rozwoju sprzedaży FoodCare. Podkreśla, że jest to "tylko postanowienie”, a nie wiążący wyrok.

– Sąd w Gdańsku, w którym złożyliśmy pozew przeciwko firmie Maspex, nie wyznaczył jeszcze terminu pierwszej rozprawy. A docelowo wiążący może być tylko prawomocny wyrok sądu – zaznacza Karolina Kowalczyk.

Przypomnijmy, że na podstawie podpisanej na początku listopada 2010 r. umowy z Fundacją "Równe szanse” (reprezentującej Dariusza Michalczewskiego) Maspex otrzymał licencję na możliwość korzystania z oznaczenia "Tiger" i wykorzystywania wizerunku Michalczewskiego w promocji napoju energetycznego pod tą marką.

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.