Wódka Kontuszowa buduje pozycję

Janus wprowadził Kontuszową w segmencie top premium.

Produkowana w Toruniu Kontuszowa  w sprzedaży jest od końca ub.r.

- Chcemy, aby Kontuszowa przykuwała uwagę klientów swoją elegancką, czarną butelką oraz srebrnym pasem szlacheckim. Na tym priorytecie opieramy nasze wszelkie działania promocyjne. Docieramy do klienta przy użyciu materiałów reklamowych umieszczanych bezpośrednio w miejscu sprzedaży – mówi Maja Rogalska, specjalista ds. marketingu i reklamy Przedsiębiorstwa Janus S.A.

Kontuszowa na półce konkuruje z takim markami jak: wódka Orkisz, Belvedere, Smirnoff Black, Paderewski czy Chopin. Wódka dystrybuowana jest przez hurtownie, trafia do sklepów specjalistycznych i delikatesowych. Kontuszowa w zamyśle powstała dla rynku polskiego, jednak firma nie wyklucza możliwości jej eksportu poza granice kraju.

Firma Janus jest dystrybutorem alkoholi mocnych na terenie Polski. Do swoich najsilniejszych marek zalicza: wódkę Navigator Excellent, Hunting Lodge Scotch Whisky, brandy Symbole National oraz popularne wino Quinta Essentia.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.