Z początkiem stycznia br. w sieci hipermarketów Carrefour ruszyła promocja dla klientów płacących kartą Carrefour Visa. We wszystkie poniedziałki i piątki mogą oni otrzymać do 10 proc. premii w postaci e-bonu za dokonanie zakupów za minimum 100 zł. Natomiast w pozostałe dni tygodnia posiadacze karty Carrefour Visa mogą otrzymać 10 proc. premii ekstra. Warunkiem jest zakup produktów pod marką własną Carrefoura za minimum 30 zł. Maksymalna wartość e-bonu przyznanego do jednego paragonu wynosi 760 zł.

Z promocji mogą korzystać także klienci sklepów Carrefour Market, posiadacze kart Carrefour Visa mogą uzyskać do 5 proc. wartości rachunku. Za wydane na zakupy 50 zł klienci otrzymają e-bon o maksymalnej wartości 75 zł.

Sieć intensywnie rozwija także inne programy lojalnościowe. Od 2006 r. klienci sklepów Carrefour Market mogą korzystać z programu lojalnościowego Rodziynka. Premiuje także osoby starsze. W każdy wtorek w hipermarketach Carrefour biorących udział w akcji klienci w wieku 60+ za zakupy na kwotę co najmniej 50 zł nagradzani są bonami do 10 proc. wartości zakupów.

Promocja dla klientów płacących kartą Carrefour Visa potrwa do końca czerwca br.