Archiwum

Artykuły archiwalne.

W następnym wydaniu

"Handel" nr 11, 2018 r.

Drugi Aldi w Warszawie

W środę 22 lutego otworzył swoje podwoje drugi sklep dyskontowej sieci Aldi w stolicy. Co ciekawe, wybudowano go w odległości zaledwie dwustu metrów od konkurencyjnego Lidla.

***PROMOCJA*** Posnet Trio - drukarka fiskalna nowych możliwości

W ofercie Posnet pojawiło się nowe urządzenie - Trio. Jest to obecnie najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna, a jej modułowa konstrukcja pozwala na dostosowanie do potrzeb użytkownika oraz specyfiki miejsca pracy.

Jest taki dzień...

Drugi listopada w Polsce to umowna data rozpoczęcia sezonu świątecznego.

Kolejne wydanie Handlu Extra

Następne wydanie newslettera - 16.08.2016 r.

Komputrownik w Sosnowcu

Nowy punkt zlokalizowany jest w centrum handlowym Europa przy ul. Sienkiewicza 3. Zastąpi dotychczasowy salon w CH Plaza, który 24 czerwca zakończył działalność.

To nie będzie sezon ogórkowy

Projekt ustawy, który obecnie nazywa się "o podatku od sprzedaży detalicznej", wydaje się blisko finalizacji, ponieważ jego założenia akceptuje większość branży.

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP przeciw proponowanym zapisom ustawy o handlu detalicznym

5 lutego w siedzibie Stowarzyszenia odbyło się zebranie członków organizacji. Jego uczestnicy wystosowali list otwarty adresowany m.in. do Prezesa Rady Ministrów, szefów instytucji rządowych, Marszałków Sejmu i Senatu, a także redakcji ogólnopolskich mediów (radia, telewizji i prasy).

Polomarket i Lidl z akcjami tematycznymi

W Lidlu na klientów czekają azjatyckie specjały, a w Polomarkecie - włoskie.

[PROMOCJA] Zentis Polska

Zentis Polska Sp. z o.o. buduje pozycje lidera innowacji w różnych kategoriach na rynkach europejskich kładąc nacisk na produkty prozdrowotne. Nadszedł czas na branding najważniejszych składników.

[PROMOCJA] Rada Promocji Żywności Prozdrowotnej

Edukuje na temat prawidłowego odżywiania.

} }