Archiwum

Artykuły archiwalne.

W następnym wydaniu

"Handel" nr 9 2022.

Polityka prywatności

Uaktualniona polityka prywatności VFP Communications Ltd. Sp. z o.o. w związku z wejściem w życie nowych przepisów dot. ochrony danych osobowych.

Drugi Aldi w Warszawie

W środę 22 lutego otworzył swoje podwoje drugi sklep dyskontowej sieci Aldi w stolicy. Co ciekawe, wybudowano go w odległości zaledwie dwustu metrów od konkurencyjnego Lidla.

***PROMOCJA*** Posnet Trio - drukarka fiskalna nowych możliwości

W ofercie Posnet pojawiło się nowe urządzenie - Trio. Jest to obecnie najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna, a jej modułowa konstrukcja pozwala na dostosowanie do potrzeb użytkownika oraz specyfiki miejsca pracy.

Jest taki dzień...

Drugi listopada w Polsce to umowna data rozpoczęcia sezonu świątecznego.

Cd. sporu o podatek: wyższy próg wyższego progu

Wyższa stawka podatku od sprzedaży detalicznej będzie liczona dopiero od 187 mln zł przychodów sklepu, a nie od 170 mln - twierdzą eksperci cytowani przez "Gazetę Prawną". Ministerstwo Finansów potwierdza tę interpretację przepisów.

Inspekcja Pracy będzie pracować w święto i wnikliwie kontrolować sklepy

15 sierpnia Państwowa Inspekcja Pracy ma przeprowadzić nasilone kontrole sklepów w całym kraju, bowiem w tym dniu obowiązuje zakaz pracy w handlu. Poinformował o tym zastępca głównego inspektora pracy Zbigniew Ryfka.

Kolejne wydanie Handlu Extra

Następne wydanie newslettera - 16.08.2016 r.

Komputrownik w Sosnowcu

Nowy punkt zlokalizowany jest w centrum handlowym Europa przy ul. Sienkiewicza 3. Zastąpi dotychczasowy salon w CH Plaza, który 24 czerwca zakończył działalność.

To nie będzie sezon ogórkowy

Projekt ustawy, który obecnie nazywa się "o podatku od sprzedaży detalicznej", wydaje się blisko finalizacji, ponieważ jego założenia akceptuje większość branży.

Największe marki: kampanie i promocje

Appetita, Cillit Bnag, Hortex, Jurajska Junior ABC, Konspol, Lubella, Łowicz, Majonez Kielecki, Pur, Smakowita Pajda, Ulgix Wzdęcia Max.