Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Alkohole/papierosy

CEDC International rozszerza portfel marek Remy Cointreau

W ofercie dystrybutora zadebiutują szkockie whisky Bruichladdich, Port Charlotte i Octomore, barbadoski rum Mount Gay oraz szkocki gin The Botanist.

Kompania Piwowarska ze świateczną akcją

Jej celem jest budowanie relacji z kontrahentami firmy, takimi jak np. dostawcy czy partnerzy z kanału HoReCa.

Magnat - nietuzinkowy trunek

BZK Alco wprowadza kolekcję alkoholi smakowych.

Butelka Björn nagrodzona

Opakowanie trunku produkowanego przez BZK Alco, zostało jednym ze zwycięzców jubileuszowej 25. edycji konkursu Dobry Wzór.

Sylwestrowa celebracja z bąbelkami

Imprezę sylwestrową i huczne powitanie Nowego Roku, dla wszystkich fanów dobrej zabawy przygotował Wujaszek Liestyle wspólnie z duetem DJskim Flirtini oraz marką Martini.

Przełomowe badania na e-papierosach!

E-papierosy wydają się mniej szkodliwą alternatywą dla tradycyjnych papierosów, wynika z badań polskich naukowców. Sprawdź dlaczego.

Wygraj i leć na Ibizę!

Startuje karnawałowa promocja Captain Jacka - nowej marki od Kompanii Piwowarskiej.

Polacy zaczynają produkować więcej wina

Choć na razie produkcja wina gronowego w Polsce to zaledwie ułamek procenta wszystkich wytwarzanych nad Wisłą win, producenci i dystrybutorzy wierzą w przyszłość tego segmentu rynku.

Piwna różnorodność Polski

Nasz kraj jest jednym z najbardziej rozwiniętych na świecie rynków, jeśli chodzi o liczbę dostępnych stylów piwnych. Tylko w ciągu jednego roku warzy się u nas piwa w więcej niż połowie sklasyfikowanych na świecie stylów.

Leszek przenosi góry do miasta

W zimowej kampanii marki.

} }