Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Alkohole/papierosy

Marek Jakubiak wydzierżawił Browar Lwówek spółce Doctor Brew

Dobiegły końca negocjacje między Browarami Regionalnymi Jakubiak Marka Jakubiaka a jedną z wiodących firm wytwarzających piwa rzemieślnicze. W ich wyniku spółka Doctor Brew wydzierżawiła należący do Grupy BRJ Browar Lwówek.

Czysta jak natura, mocna jak wataha

Do grona gości, którzy do tej pory odwiedzili redakcję "Handlu", jak chociażby rycerz wysłany osobiście przez króla Kazimierza Wielkiego, Wiking, czy prawdziwy Magnat - dołączyła Wataha pięknych wilków.

Będzie wiadomo, że to piwo z Polski

Powstał znak promujący krajowe marki piwa za granicą. Logo "Proudly made in Poland" ma być umieszczane na butelkach oraz puszkach z piwem i informować konsumentów, że jest to napój, który został wyprodukowany w Polsce.

Doctor Brew chce przejąć Browar Lwówek

W tym celu producent piwa kraftowego na platformie Crowdway.pl ruszył z kampanią crowdfundingową.

Inwestycyjna moc whisky

W dobie niskich stóp procentowych oraz dużych wahań na giełdzie inwestorzy poszukują bardziej stabilnych form lokowania kapitału. Coraz częściej dostrzegają potencjał drzemiący w whisky.

Wataha wkracza na rynek

BZK Alco wprowadza kolejną nowość - zainspirowaną naturą, pięknem wilków i czystością ich wzajemnych więzi.

Calsberg wprowadza Snak Pack

Rozwiązanie to zastąpi folię używaną do owijania wielopaków piwa.

Mistrzowskie spotkania przy stole

O nieocenionej roli wspólnego spędzania czasu mówi w kampanii "Stół społecznościowy" marka Wyborowa od Mistrza, prawdziwy ekspert w dziedzinie gościnności.

Na prezent i nie tylko

Marqués de la Concordia przygotował gift box wina Federico Paternina Banda Azul Crianza z dwoma kieliszkami.

Wystartował konkurs kreatywny dla artystów

Absolut Creative Competition, to szansa dla młodych do pokazania swojego stylu i wkroczenia z rozmachem do wielkiego świata sztuki.

} }