Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Alkohole/papierosy

Z whisky za pan brat

Łącznie na whisky (szkocką) i whiskey (amerykańską i irlandzką) Polacy wydają rocznie 2 mld zł. Ok. 70 proc. rynku wartościowo należy do szkockiej whisky, 20 proc. do amerykańskiej, a resztą dzielą się irlandzka i kanadyjska.

Absolut pełen miłości!

Kampania Love Over Hate po raz kolejny zaskakuje.

Rynek rumu mocno rośnie

Od kilku lat trwa nieprzerwany boom na whisky. Prężnie rozwija się kategoria premium, a wraz z nią przybywa entuzjastów tego trunku. Świat oszalał na punkcie whisky, ale przecież nic nie trwania wiecznie. Z jej cienia coraz odważniej wychodzą rumy.

EB z loterią w streetowym stylu

Marka ruszyła z akcją "Tymczasem jest Prosto".

Guillaume Duverdier żegna się z Grupą Żywiec

Dziś w raporcie giełdowym firma poinformowała, że w związku z realizacją kolejnych planów zawodowych w ramach Grupy Heineken, obecny prezes odchodzi z firmy z końcem 2018 r.

Poszukiwane barmańskie talenty

Lublin i Trójmiasto - to tu w listopadzie zdolnych barmanów będą szukać eksperci Piwnej Akademii Książęcego i ambasadorzy Akademii Barmańskiej Pilsner Urquell.

Grupa Żywiec kupuje Browar Namysłów

Grupa Żywiec i Chicago Poland Investment zawarły umowę dotyczącą nabycia 100 proc. udziałów w Browarze Namysłów, który od ponad 20 lat należy do rodziny Gostomskich. Browar ten produkuje rocznie ok. 1,7 mln hl piwa.

Dwa Żubry na rozgrzewkę

Ruszyła nowa kampania marki.

Ambra traci zyski i podnosi ceny

W minionym kwartale firma Ambra, dystrybutor i producent wina, wypracowała sprzedaż o 7,4 proc. wyższą niż przed rokiem. Spadły jednak zyski i rentowność. To dlatego firma zdecydowała się na podwyżki cen wybranych produktów. Na półkach będę one widoczne po Nowym Roku.

Rewolucja na winnicalidla.pl

Od wtorku 13 listopada, na platformę zawitała wyjątkowa oferta kraftów, co więcej ze specjalną promocją 15% taniej.

} }