Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Alkohole/papierosy

Nowe wina z Rumunii i Bułgarii w Lidlu

29 nowych win pojawiło się w ofercie Winnicy Lidla. 12 z nich pochodzi z Bułgarii a 17 z Rumunii. Wśród nich nie ma ani jednego wina słodkiego czy półsłodkiego.

Grupa Żywiec inwestuje w piwa bezalkoholowe

W Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu właśnie została uruchomiona nowa linia do produkcji tego typu piw.

Mistrz Cydru pilnie poszukiwany

Rusza druga edycja konkursu.

Nowa puszka Heinekena

W designerskiej odsłonie.

Wina Polka powróciły do Lidla

Powstające w krakowskiej winnicy Srebrna Góra wino Polka powróciło na sklepowe półki sieci Lidl.

W poszukiwaniu polskiego wina, czyli Winnica Skarpa Dobrska

Tropem "Cudze chwalicie, swego nie znacie" prezentujemy kolejną polską winnicę, tym razem należącą do rodziny Herbsztajnów z obrębu Małopolskiego Przełomu Wisły. Ich zdaniem, polski klimat sprzyja produkcji win białych i musujących.

Wina bez kaca w WinnicyLidla.pl

Portal WinnicaLidla.pl prezentuje nową ofertę ekologicznych win, w tym tzw. wina bez kaca, czyli ze zredukowaną ilością siarczynów, co ogranicza ryzyko wystąpienia syndromu "dnia następnego".

Lech Free 0,0% - ty też pokaż, że #możeszwszystko

Marka z Portfolio Kompanii Piwowarskiej w swojej tegorocznej kampanii pokazuje, że dzięki piwu o zerowej zawartości alkoholu nie trzeba iść na kompromisy - można jednocześnie cieszyć się smakiem piwa i nie rezygnować z aktywności.

Lato winem płynące

Lato, zwłaszcza tak upalne, to świetny czas dla win białych, różowych i musujących. Hitem tegorocznego okazało się, tradycyjnie już, prosseco. Wiatru w żagle nabrała kategoria cydrów.

Bo chcemy poczuć więcej

Ruszyła aktywacja konsumencka Desperados Nocturno.

} }