Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Alkohole/papierosy

Alkohol i papierosy to wciąż topowe produkty w sklepach spożywczych w całej Polsce. Tu znajdziesz wiadomości z rynku, nowości, kampanie.

Caffè Torino by Martini w Regina Bar

Caffè Torino, kultowe miejsce spotkań miłośników Martini, aperitivo i dobrego stylu powstało w warszawskim Regina Bar. Zagości tam na najbliższe cztery tygodnie (do 13 października).

Produkty BZK Alco docenione już na trzech kontynentach

Senator Komorowski Organic Vodka i Björn otrzymały Złoty Medal w największym w Chinach i Hong Kongu konkursie win i napojów spirytusowych - CWSA China Wine & Spirits Awards.

Nowa platforma społecznościowa

Marka Wyborowa od Mistrza we współpracy z Maciejem Zakościelnym zwraca się ku korzeniom nawiązywania przyjaźni - rozmowom przy najlepszej platformie społecznościowej - przy stole.

Ruszyła nowa edycja kampanii Trzymaj Pion

Jej przekaz skierowany jest do pokolenia młodych milenialsów (18-25 lat).

Ruszył projekt Stock Prestige Bartender VR League

To rozgrywany na licencji firmy VR Factory turniej dla barmanów amatorów oraz profesjonalistów, którzy rywalizować będą o nagrody, a przy okazji będą mogli sprawdzić wiedzę na temat receptur i podszkolić swoje umiejętności w świecie wirtualnym.

Nowy słoneczny wizerunek win El Sol

Nowe etykiety i łagodniejszy charakter zyskały wszystkie warianty.

Przed nami Whisky Live Warsaw 2018

W dniach 12-13 października br. Warszawa ponownie stanie się światową stolicą whisky, a wszystko za sprawą piątej już edycji festiwalu Whisky Live Warsaw.

Zero alkoholu, smak Ż

Pod takim hasłem ruszyła kolejna odsłona kampanii, w której marka promuje nowe piwo Żywiec 0,0%.

Nowa marka piwa na polskim rynku

Browar Pilsweizer rozpoczął rebranding swoich produktów. Z piw zniknie dotychczasowa marka Pilsweizer, zastąpi ją nowa - Pilsvar.

Bo chcemy poczuć więcej

Ruszyła aktywacja konsumencka Desperados Nocturno.

Dwie twarze Nowej Anglii

Nowości Browaru KIngpin.

} }