Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Alkohole/papierosy

Alkohol i papierosy to wciąż topowe produkty w sklepach spożywczych w całej Polsce. Tu znajdziesz wiadomości z rynku, nowości, kampanie.

Trwa festiwal Jack&Burger

Siedem burgerów, których receptury opracował szef kuchni Sheraton Warszawa - Marcin Sasin, serwowanych jest ze specjalnie do nich dobranymi whiskey z rodziny Jack Daniel’s.

Finlandia Vodka w nowej odsłonie

Od czerwca Finlandia Vodka dostępna jest w nowej butelce, której design inspirowany jest motywem topniejącego lodu.

Łomża bez alkoholu

Marka Łomża kontynuuje poszerzanie oferty bezalkoholowej i wprowadza kolejny wariant produktu w 100 proc. pozbawionego alkoholu - Łomża Radler 0,0 proc. o smaku grejpfrutowym.

Królewskie z mniejszą ilością procentów

Od 14 lipca na stadionie Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3 w sprzedaży pojawi się Królewskie w wariancie z 3,2 proc. alkoholu.

Jak warzy się Okocim?

Okocim rozpoczyna emisję nowego spotu w ramach platformy komunikacyjnej "Tu się warzy z zasadami". Tym razem marka prezentuje świat dźwięków towarzyszący procesowi warzenia piwa.

Startuje konkurs marki Pilsner Urquell

Na fotoreportaż inspirowany Czechami.

Nowa Żołądkowa de Luxe

Na rynku pojawiła się jej nowa odsłona - wódka o wyjątkowo łagodnym smaku i ulepszonej recepturze.

Wild Turkey Straight Rye Whiskey wkracza do Polski

Klasyczna, żytnia whiskey o nietuzinkowym charakterze, pojawi się w naszym kraju już na początku lipca.

Stock Polska z nagrodą dla Jim Beam

Przedstawiciele Stock Polska (na zdjęciu) - dystrybutor Jim Beama, odebrali w Barcelonie nagrodę od Fred’a Noe, prawnuka Jim Beama.

Barmani w całej Polsce łączcie się!

Marka Stock Prestige oraz firma VR Factory ogłaszają start cyklu turniejów dla barmanów profesjonalistów i amatorów, który w drugiej połowie roku odbywać się będzie w świecie wirtualnym.

Letnia nowość marki Absolut

Intensywny zielony kolor i świeży, cytrusowy smak.

} }