Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Alkohole/papierosy

Alkohol i papierosy to wciąż topowe produkty w sklepach spożywczych w całej Polsce. Tu znajdziesz wiadomości z rynku, nowości, kampanie.

Będzie wiadomo, że to piwo z Polski

Powstał znak promujący krajowe marki piwa za granicą. Logo "Proudly made in Poland" ma być umieszczane na butelkach oraz puszkach z piwem i informować konsumentów, że jest to napój, który został wyprodukowany w Polsce.

Doctor Brew chce przejąć Browar Lwówek

W tym celu producent piwa kraftowego na platformie Crowdway.pl ruszył z kampanią crowdfundingową.

Czysta jak natura, mocna jak wataha

Do grona gości, którzy do tej pory odwiedzili redakcję "Handlu", jak chociażby rycerz wysłany osobiście przez króla Kazimierza Wielkiego, Wiking, czy prawdziwy Magnat - dołączyła Wataha pięknych wilków.

Marek Jakubiak wydzierżawił Browar Lwówek spółce Doctor Brew

Dobiegły końca negocjacje między Browarami Regionalnymi Jakubiak Marka Jakubiaka a jedną z wiodących firm wytwarzających piwa rzemieślnicze. W ich wyniku spółka Doctor Brew wydzierżawiła należący do Grupy BRJ Browar Lwówek.

Grupa Żywiec kupuje Browar Namysłów

Grupa Żywiec i Chicago Poland Investment zawarły umowę dotyczącą nabycia 100 proc. udziałów w Browarze Namysłów, który od ponad 20 lat należy do rodziny Gostomskich. Browar ten produkuje rocznie ok. 1,7 mln hl piwa.

Dwa Żubry na rozgrzewkę

Ruszyła nowa kampania marki.

Ambra traci zyski i podnosi ceny

W minionym kwartale firma Ambra, dystrybutor i producent wina, wypracowała sprzedaż o 7,4 proc. wyższą niż przed rokiem. Spadły jednak zyski i rentowność. To dlatego firma zdecydowała się na podwyżki cen wybranych produktów. Na półkach będę one widoczne po Nowym Roku.

Rewolucja na winnicalidla.pl

Od wtorku 13 listopada, na platformę zawitała wyjątkowa oferta kraftów, co więcej ze specjalną promocją 15% taniej.

Guillaume Duverdier żegna się z Grupą Żywiec

Dziś w raporcie giełdowym firma poinformowała, że w związku z realizacją kolejnych planów zawodowych w ramach Grupy Heineken, obecny prezes odchodzi z firmy z końcem 2018 r.

Poszukiwane barmańskie talenty

Lublin i Trójmiasto - to tu w listopadzie zdolnych barmanów będą szukać eksperci Piwnej Akademii Książęcego i ambasadorzy Akademii Barmańskiej Pilsner Urquell.

EB z loterią w streetowym stylu

Marka ruszyła z akcją "Tymczasem jest Prosto".

} }