34. Międzynarodowe Targi Anuga

Tak jak w ostatnich latach na Anugę złoży się 10 targów tematycznych. Z nowości po raz pierwszy odbędą się specjalistyczne targi poświęcone gorącym napojom (Anuga Hot Beverages), wcześniej obecnym w ramach specjalistycznej ekspozycji pieczywa i wypieków. Będą tu wystawiać się dostawcy kawy, herbaty, kakao zarówno do handlu, jak i gastronomii.

Dzień Handlowca

Grupa Kapitałowa Specjał 1 września organizuje Dzień Handlowca. W programie prezentacja ofert ponad 120 producentów, atrakcyjne promocje i rabaty oraz degustacje. Odbędzie się także wręczenie nagród i wyróżnień dla klientów i pracowników.

Emperia Holding - spotkanie prasowe

Konferencja prasowa poświęcona wynikom finansowym za pierwsze półrocze 2017 r. Emperii Holding.

 

Gobarto - spotkanie prasowe

Konferencja prasowa spółki Gobarto (d. PKM Duda) poświęcona wynikom za I półrocze 2017 r.

Śniadanie prasowe firmy BP i "Piotr i Paweł"

Podczas spotkania firmy BP oraz "Piotr i Paweł" zaprezentują nowy koncept sklepu.

Konferencja prasowa Bambino

Podczas konferencji prasowej Bambino będzie można przetestować Oliwkę Bambino podczas warsztatów „Zrób to sam”.

Drób z Polski - seminarium dotyczące wymiany handlowej z rynkiem Chińskiej Republiki Ludowej

Organizowane w ramach programu promocyjno-informacyjnego pt.: "Europejski Drób - w jakości siła", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej seminarium poświęcone będzie współpracy UE-Chiny w zakresie eksportu mięsa drobiowego produkowanego w systemach jakości oraz aktualnej sytuacji związanej z grypą ptaków.

Patronat nad seminarium objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Seminarium odbędzie się w dniu 18 lipca 2017 r. w sali Wzorcownia w budynku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przy ul. Wspólnej 30. 

Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 9.00. Po trwającej ok. 3 godz. części oficjalnej planowany jest poczęstunek, pokaz kulinarny oraz czas na rozmowy indywidualne z uczestnikami misji.

 

Wołowina wysokiej jakości w handlu i gastronomii

Szkolenie prowadzić będą wybitni eksperci w zakresie sektora wołowiny wysokiej jakości, profesjonalnej ekspozycji mięsa w ladzie tradycyjnej, przygotowania kulinarnego wołowiny, wartości zdrowotnych i odżywczych mięsa wołowego. Dokładny program oraz sylwetki ekspertów na http://www.qmpbeef.eu/node/43

 

 

 

 

Tetra Pak - spotkanie prasowe

Spotkanie prasowe firmy Tetra Pak połączone z panelem dyskusyjnym nt. trendów żywieniowych oraz ich wpływie na branże spożywczą i opakowaniową. Rozmowę poprowadzi Dorota Wellman.

Gala konkursu Golden Arrow 2017

Rozpoczęcie: 19:30
Wręczenie nagród: 20:00

W programie wręczenie nagród:
• Golden Arrow
• Agencji Marketingu Zintegrowanego
• Agencji Interaktywnej

Kontakt w sprawie biletów:
Anna Pastor
tel.: (22) 514 65 67
e-mail: anna.pastor@media.com.pl

Zamówienie biletów online

Podczas gali zostanie również wręczona nagroda specjalna ufundowana przez Pocztę Polską. Będzie to voucher na usługi Direct Mail Poczty Polskiej.

Kinder+Sport - 10. edycja programu

Konferencja Ferrero poświęcona 10. edycji programu Kinder+Sport. Gośćmi specjalnymi będą: siatkarze Piotr Gruszka i Sebastian Świderski oraz pływak Paweł Korzeniowski.

 

Śniadanie prasowe California Prune Board

California Prune Board zaprasza na śniadanie prasowe, w czasie którego odbędzie się debata dziennikarska:  "Śliwki kalifornijskie jako superfood na polskim rynku- szanse i perspektywy dla food biznesu''.

 

Konferencja "Konsument na rynku żywności tradycyjnej i regionalnej"

Podczas spotkania jego uczestnicy dowiedzą się m.in. jak definiowane są produkty tradycyjne i regionalne; jakie cechy ma ta żywność; gdzie kupujemy te produkty, a gdzie wolelibyśmy; dlaczego kupujemy tę żywność i co bierzemy pod uwagę przy jej zakupie.

Związek Sadowników RP - "Od ogrodu do kuchni"

Związek Sadowników RP organizuje spotkanie inaugurujące kampanię "Niezwykłe właściwości zwykłych owoców".

UOKiK zaprasza przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej na spotkanie

Spotkanie ma dotyczyć ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwemu wykorzystywaniu przewagi kontraktowej.

UOKiK zaprasza przedsiębiorców i przedstawicieli organizacji ich zrzeszających, prowadzących działalność w obszarze produkcji, przetwórstwa oraz dystrybucji produktów rolnych i spożywczych.

Urząd prosi zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu o rejestrację do 14 czerwca 2017 r. za pomocą systemu on-line. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Ponadto organizator zastrzega sobie prawo do określenia limitu osób reprezentujących daną instytucję lub branżę.

Spotkanie będzie transmitowane on-line, nagranie zostanie zamieszczone na stronie https://uokik.gov.pl/.