34. Międzynarodowe Targi Anuga

Tak jak w ostatnich latach na Anugę złoży się 10 targów tematycznych. Z nowości po raz pierwszy odbędą się specjalistyczne targi poświęcone gorącym napojom (Anuga Hot Beverages), wcześniej obecnym w ramach specjalistycznej ekspozycji pieczywa i wypieków. Będą tu wystawiać się dostawcy kawy, herbaty, kakao zarówno do handlu, jak i gastronomii.

Tetra Pak - spotkanie prasowe

Spotkanie prasowe firmy Tetra Pak połączone z panelem dyskusyjnym nt. trendów żywieniowych oraz ich wpływie na branże spożywczą i opakowaniową. Rozmowę poprowadzi Dorota Wellman.

Gala konkursu Golden Arrow 2017

Rozpoczęcie: 19:30
Wręczenie nagród: 20:00

W programie wręczenie nagród:
• Golden Arrow
• Agencji Marketingu Zintegrowanego
• Agencji Interaktywnej

Kontakt w sprawie biletów:
Anna Pastor
tel.: (22) 514 65 67
e-mail: anna.pastor@media.com.pl

Zamówienie biletów online

Podczas gali zostanie również wręczona nagroda specjalna ufundowana przez Pocztę Polską. Będzie to voucher na usługi Direct Mail Poczty Polskiej.

Kinder+Sport - 10. edycja programu

Konferencja Ferrero poświęcona 10. edycji programu Kinder+Sport. Gośćmi specjalnymi będą: siatkarze Piotr Gruszka i Sebastian Świderski oraz pływak Paweł Korzeniowski.

 

Śniadanie prasowe California Prune Board

California Prune Board zaprasza na śniadanie prasowe, w czasie którego odbędzie się debata dziennikarska:  "Śliwki kalifornijskie jako superfood na polskim rynku- szanse i perspektywy dla food biznesu''.

 

Konferencja "Konsument na rynku żywności tradycyjnej i regionalnej"

Podczas spotkania jego uczestnicy dowiedzą się m.in. jak definiowane są produkty tradycyjne i regionalne; jakie cechy ma ta żywność; gdzie kupujemy te produkty, a gdzie wolelibyśmy; dlaczego kupujemy tę żywność i co bierzemy pod uwagę przy jej zakupie.

Związek Sadowników RP - "Od ogrodu do kuchni"

Związek Sadowników RP organizuje spotkanie inaugurujące kampanię "Niezwykłe właściwości zwykłych owoców".

UOKiK zaprasza przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej na spotkanie

Spotkanie ma dotyczyć ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwemu wykorzystywaniu przewagi kontraktowej.

UOKiK zaprasza przedsiębiorców i przedstawicieli organizacji ich zrzeszających, prowadzących działalność w obszarze produkcji, przetwórstwa oraz dystrybucji produktów rolnych i spożywczych.

Urząd prosi zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu o rejestrację do 14 czerwca 2017 r. za pomocą systemu on-line. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Ponadto organizator zastrzega sobie prawo do określenia limitu osób reprezentujących daną instytucję lub branżę.

Spotkanie będzie transmitowane on-line, nagranie zostanie zamieszczone na stronie https://uokik.gov.pl/.

Cannes Lions

Międzynarodowy Festiwal Kreatywności Cannes Lions jest wiodącym na świecie świętem kreatywności w komunikacji. Do tego prestiżowego międzynarodowego konkursu co roku zgłaszane jest ponad 40 000 prac z całego świata. W konkursie prace oceniane są w następujących kategoriach: Film, Print, Outdoor, Interactive, Radio, Design, Product Design, Promo & Activation, Film Craft, Mobile, Branded Entertainment i Integrated Advertising, jak również i Media, Direct, PR, Titanium, Creative Effectiveness oraz Innovation Ideas. Festiwal stanowi również miejsce globalnych spotkań reklamodawców oraz ekspertów z zakresu reklamy i komunikacji marketingowej. Ponad 15 000 uczestników z 95 krajów bierze udział w trwającym tydzień cyklu wystaw, pokazów oraz wystąpień światowych liderów.

"Media & Marketing Polska" jest patronem medialnym festiwalu.

www.canneslions.com

Carrefour - Odżywiaj się z SESN-em, konferencja prasowa

Tematem konferencji będzie wprowadzony po raz pierwszy w Polsce Uproszczony System Znakowania Żywności Wartością Odżywczą SENS.

Beyond Advertising E-sport & Gaming Forum

13 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja Beyond Advertising E-sport & Gaming Forum. Wydarzenie jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie branży marketingowej esportem i gamingiem. Konferencja skierowana jest przede wszystkim do pracowników działów marketingu, domów mediowych i agencji reklamowych.
Konferencję organizuje dom mediowy Mediacom oraz Maciej "sawik" Sawicki, dziennikarz i ekspert zajmujący się sportami elektronicznymi.

Więcej informacji na stronie: www.esportforum.pl oraz na FB

IV Kongres Branży Spirytusowej

Wydarzenie to będzie okazją do rozmów nad perspektywami i wyzwaniami branży
w nadchodzących latach.

Organizatorem jest Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy.

WCGC Poland

Turniej WCGC Poland 2017 zostanie rozegrany 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Dodatkowo, 9 czerwca, zawodnicy Plej WCGC Poland, goście turnieju oraz przedstawicie mediów spotkają się na gali wieczornej w Reducie Banku Polskiego, w trakcie której wręczone zostaną nagrody za wyniki indywidualne po pierwszym dniu rozgrywek. Galę poprowadzi ambasador turnieju w Polsce – Mateusz Kusznierewicz, który w turnieju gra w drużynie KuLig Team w parze z Michałem Ligockim, a na scenie pojawi się między innymi jazzowy zespół Something Blue.

Regulamin turnieju oraz wszystkie informacje dla uczestników znajdują się na www.wcgc.pl

Polska Rada Winiarstwa - konferencja

Związek Pracodawców Polska Rada Winiarstwa  w pierwszych dniach czerwca będzie gościł członków AICV (L'Association des Industries des Cidres et Vins de fruits de l'U.E) – organizacji reprezentującej producentów cydrów i win owocowych krajów Unii Europejskiej. Wizyta związana jest z przyjęciem ZP PRW w poczet członków oraz rozszerzeniem zakresu naszych działań na forum międzynarodowym.

W związku z tym ZPPRW zaprasza na spotkanie prasowe z przedstawicielami polskich ministerstw, by omówić sytuację krajowego rynku wyrobów winiarskich oraz jego perspektywy. 

Mlekpol - konferencja prasowa

Konferencja Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol zorganizowanej z okazji startu kampanii "Nie jestem byle kim".