W sklepie

Terminal First Data Polcard wykorzystuje prawie jedna czwarta badanych firm

First Data Polcard obsługuje 24 proc. firm z sektora MSP akceptujących płatności bezgotówkowe - wynika z badania Ipsos dla Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Najwięcej w branży handlu detalicznego.

McCormick. Cynamon Galeo

Do letnich dań z dodatkiem sezonowych owoców, ale nie tylko.

PIH: w sklepach nie ma miejsca na przewijaki

W sklepach o powierzchni powyżej 100 mkw. ma być obowiązek wyznaczenia miejsca do przewijania i karmienia dzieci. Dotyczy to budynków, które będą oddawane do użytku po wejściu w życie przepisów.

Drukarka do identyfikatorów

Zebra Technologies zaprezentowała nową drukarkę ZC10L. Jest ona dedykowana do bezpośredniego druku kart większego formatu, np. do spersonalizowanych identyfikatorów pracowników czy gości firmy.

Handlowy uniwersytet

Wcześniej nie mieliśmy w ogóle do czynienia z detalem, więc tzw. twarda franczyza okazała się dla nas handlowym uniwersytetem - mówi Jolanta Śpiewak, współwłaścicielka Stokrotki w Górze Puławskiej.

Cashback w sklepach coraz popularniejszy

Usługa cashback ma bezpośredni wpływ na zwiększenie obrotów w sklepie i pozyskanie nowych klientów. Badanie opinii przeprowadzone wśród kierowników i właścicieli sklepów pokazuje, że 70 proc. z nich poleciłoby ją innym detalistom, informuje Mastercard.

Niewiele ponad minutę przy półce

O tym jak sprzedawać produkty do higieny kobiecej w drogerii mówi Nela Kasner, menedżer ds. marki własnej w Drogeriach Natura.

Mettler Toledo wprowadza nową wagę

Ariva-S-Mini ma kompaktową konstrukcję, umożliwiając optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni na stanowisku kasowym.

Skuteczna komunikacja w programach lojalnościowych

Zbudowanie trwałej relacji z uczestnikami programów lojalnościowych zależy w dużej mierze od odpowiedniej komunikacji - przekazu, formy i częstotliwości.

Mettler Toledo uzupełnia ofertę o system Auto Wrapper 880

Większa wydajność.

Okno na świat

Do odważnych świat należy. Udowadnia to Brygida Wagner, wcześniej dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, a obecnie właścicielka Delikatesów Kulinarnych DeQ w Łodzi.