Handel - transport i logistyka

Goodman zwiększa powierzchnię w Gdańsku

Jeden z największych deweloperów powierzchni logistycznych oddał wczoraj do użytku drugi magazyn w Pomorskim Centrum Logistycznym (PCL), zwiększając jego powierzchnię do 88 tys. mkw. Goodman zapowiada też budowę kolejnej hali w tej lokalizacji.

Jungheinrich z nowymi magazynami

Na początku czerwca została otwarta kolejna lokalizacja Jungheinrich w Polsce, tym razem w Strykowie koło Łodzi. Wcześniej filia Rzeszów przeniosła się do Jasionki k/Rzeszowa.

Goodman przekroczył w Polsce 1 mln mkw. powierzchni logistycznej

Grupa Goodman, globalny deweloper i zarządca nieruchomości logistycznych, dostarczyła w Polsce ponad 1 mln mkw. powierzchni logistycznej dla rodzimych i międzynarodowych firm, w tym liderów rynku e-commerce, branż spożywczej i handlowej oraz logistycznej.

DTW Logistics uruchomił kolejne połączenia drobnicowe

Nowe linie łączą Polskę z Danią i Hiszpanią.

Samochody hybrydowe dla Eurocashu

Ponad 400 Toyot Yaris Hybrid trafi w tym roku do Grupy Eurocash. To największe zamówienie na hybrydowego Yarisa w polskiej historii marki Toyota.

Awanse i nowi pracownicy w Segro

Bartosz Michalski awansował na stanowisko dyrektora developmentu. W zespole pojawił się również nowy pracownik - Małgorzata Czepel, która objęła funkcję leasing managera.

Stokrotka rozrasta się w MLP Lublin

Operator sieci supermarketów spożywczych powiększy wynajmowaną powierzchnię w MLP Lublin o ok. 5,7 tys. mkw. Termin dostarczenia planowany jest na listopad br. W efekcie Stokrotka będzie korzystała z łącznie 11, 9 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym należącym do MLP Group.

Operator logistyczny w Panattoni Park Poznań

Firma Nagel-Group, operator logistyki artykułów spożywczych, podpisała umowę najmu na ponad 6 tys. mkw. powierzchni magazynowej w powstającym centrum logistycznym Panattoni Park Poznań VIII w Komornikach.

Więcej powierzchni magazynowej w DTW Logistics

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej zwiększył powierzchnię magazynu znajdującego się w Kopytowie k. Błonia.

Panattoni Europe sprzedaje Panattoni Park Warszawa - Konotopa

Do końca sierpnia br. deweloper dokona zbycia centrum logistycznego.

Mainfreight: czas dostawy skróciliśmy do minimum

Mainfreight Poland, będący częścią nowozelandzkiej grupy logistycznej, rozwija sieć linii drobnicowych na Południe Europy.