Handel - hurt

Makro poleca różne formy karpia

Żywy, patroszony, tusze, filety ze skórą lub nacinane oraz steki - sieć hurtowni Makro poleca na święta szeroki wybór karpia w różnych formach. Przy okazji informuje o walorach zdrowotnych tego mięsa.

Selgros funduje Wigilię dla niemal 10 tys. osób

Tegoroczne wigilijne spotkania dla osób ubogich, samotnych i potrzebujących, które co roku organizuje niemal w całej Polsce Caritas, wesprze Selgros przekazując produkty niezbędne do ich przygotowania. Wieczerze odbędą się w największych miastach w całym kraju.

Metro zwalnia za aferę

Jest pierwsza "ofiara" afery insiderskiej w Metro. Grupa handlowa odsunęła od obowiązków eksperta rynku kapitałowego, który miał zdradzić informację o planowanym podziale firmy.

MLP Group buduje trzeci magazyn dla Makro

MLP Group przekazało teren pod budowę kolejnego już centrum dystrybucyjnego dla Makro Polska, które powstanie na terenie parku logistycznego MLP Czeladź.

Pracowity rok Selgrosa

Jubileusz 20 lat obecności firmy w Polsce, nowa hala w Piasecznie pod Warszawą i wprowadzenie ekskluzywnych produktów marki własnej - tak dla Transgourmet Polska, właściciela sieci hurtowni Selgros Cash&Carry w Polsce, minął 2017 r.

Dziczyzna w Makro

W ofercie sieci hurtowni znalazły się między innymi mięsa z: dzika, sarny, jelenia i gęsi.

Giełda w Broniszach będzie się rozbudowywać

Działający od 19 lat Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy powiększy się w 2018 r. o nowy obiekt.

Selgros: ryby i owoce morza stały się naszym wyróżnikiem

Przed świętami klienci kupują droższe ryby, ponieważ chcą zaserwować coś wyjątkowego. Owoce morza wybierane są na sylwestra i walentynki.

Kierownictwo dawnej Grupy Metro pod lupą prokuratury

Dochodzenie przeciwko niemieckiemu koncernowi Metro, jakie prowadzi prokuratura w Düsseldorfie ws. domniemanej manipulacji informacjami poufnymi najwyraźniej zwraca się w stronę najważniejszych osób z kierownictwa.

Hurt tylko z detalem

- Sklepy niezwiązane z mocnym graczem hurtowym będą nadal wypadały z rynku - mówi Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał.

Eurocash rozwija się w detalu

Działalność detaliczna to obecnie najdynamiczniej rosnący segment Grupy Eurocash.