Handel - hurt

Metro AG: od magazynu do studia kulinarnego

Prezes Metro AG Olaf Koch, po wydzieleniu sieci elektronicznych Media Markt i Saturn do osobnej spółki, opowiada w wywiadzie o nowych zwyczajach w cateringu i kanale restauracyjnym oraz o znaczeniu lokalnych sklepów w Europie Wschodniej.

Eurocash przygotował nowe narzędzie wspierające sklepy detaliczne

Właściciele sklepów dzięki Kreatorowi Gazetek będą mogli promować napoje alkoholowe ze swojej oferty.

Selgros bierze się za turystykę

Selgros Cash & Carry wkroczył na rumuński rynek turystyczny, uruchamiając do spółki z niemieckim operatorem TUI platformę Selgros Travel.

Selgros wspiera akcję "Tornister pełen uśmiechów"

450 plecaków przekazała firma Selgros na rzecz akcji "Tornister pełen uśmiechów", organizowanej przez poznańskie Caritas. To już 9. edycja charytatywnej kampanii, której celem jest skompletowanie wyprawek szkolnych dla dzieci z potrzebujących rodzin.

Eurocash szuka Herosów Polskiej Przedsiębiorczości

24 lipca br. wystartował organizowany przez Grupę Eurocash plebiscyt "Herosi Polskiej Przedsiębiorczości", skierowany do właścicieli detalicznych sklepów spożywczych współpracujących z Grupą.

Eurocash Alkohole promuje Drinco

Nowa aplikacja mobilna Eurocashu wspiera sprzedaż w sklepach detalicznych.

Selgros zainwestował w Polsce ponad 2 mld zł

17 punktów handlowych o łącznej powierzchni 160 tys. mkw., ponad 4 tys. zatrudnionych pracowników, miliony klientów - to bilans 20 lat działalności sieci hurtowni Selgros Cash&Carry w Polsce, która szykuje się do otwarcia kolejnej hali.

Metro, w Polsce właściciel m.in. hurtowni Makro, definitywnie się dzieli

Od czwartku 13 lipca na frankfurckiej giełdzie zaczynają notowania dwie nowe spółki: Metro Wholesale & Food Specialist AG oraz Ceconomy.

Grupa Eurocash: liczy się każdy kilogram i każda paczka

Sieć hurtowni nawiązała współpracę z Bankami Żywności, która polega na tym, że produkty z bliską datą przydatności do spożycia, czyli do 1,5 tygodnia - bezpłatnie przekazywane będą osobom potrzebującym. Pierwsze paczki przygotowało już wrocławskie centrum Eurocash Gastronomia.

Makro wycofuje się ze sprzedaży jaj z chowu klatkowego

To pierwsza hurtownia spożywcza w Polsce, która składa taką deklarację.

Bać-Pol będzie się odwoływał od decyzji UOKiK-u

"Handel Extra" uzyskał oficjalne stanowisko spółki Bać-Pol, ukaranej w poniedziałek przez UOKiK za niezgłoszenie do Urzędu przejęcia części mienia firmy Klementynka. Kara wyniosła ponad 520 tys. zł.