Handel - hurt

Makro: II edycja programu Szef dla Młodych Talentów

Nowy cykl zainaugurował Mikser Kulinarny, w którym udział wzięło 200 osób z całej Polski.

Metro rośnie dzięki dostawom

Właściciel hurtowni Makro Cash and Carry podał wstępne wyniki za rok finansowy 2016/2017. Wzrost przychodów zawdzięcza dostawom do klientów oraz sprzedaży online.

Delko chce kupić firmę dystrybucyjną

Dystrybutor chemii i kosmetyków firma Delko ze Śremu rozpoczęła rozmowy na temat zakupu innego dystrybutora z branży, spółki Waldi.

Makro nagrodziło liderki handlu tradycyjnego

Znane są już wyniki plebiscytu "Handel jest kobietą", organizowanego przez sieć hurtowni Makro Polska. Wyróżnienia w trzech kategoriach wręczono na gali 10 października w Warszawie.

Fotorelacja - 4. Selgros w Warszawie

Restauracja Brasserie serwująca dania z produktów dostępnych na miejscu, delikatesowo zaaranżowane stoisko łączące sprzedaż pieczywa i kawy ziarnistej, a także dojrzewalnia wołowiny i lady sprzedażowe ze świeżym mięsem, wędlinami, serami i antypastii - 18. Selgros zaskakuje rozwiązaniami.

Trzy nowe Selgrosy w 2018 roku

Jeden powstanie w Bydgoszczy, dwa na ścianie wschodniej w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców. Dziś rusza Selgros w Warszawie.

Już 5000 ofert z okazji Dnia Własnego Biznesu

Prawie 2000 firm dołączyło do międzynarodowego Dnia Własnego Biznesu, w Polsce organizowanego przez sieć hurtowni Makro. Wydarzenie to jest okazją dla przedsiębiorców do promocji własnej działalności i pozyskanie nowych klientów m.in. poprzez tworzenie dla nich ofert specjalnych.

Wycieczki do Aten z okazji urodzin Makro

Sieć hurtowni Makro obchodzi w Polsce 23-lecie. Z tej okazji przygotowała dla klientów promocje, rabaty i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. wycieczkami do Grecji.

Delko chce rozwijać drogerie i sklepy spożywcze

Skonsolidowane przychody Grupy Delko w I półroczu 2017 r. wyniosły 317,2 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w I półroczu 2016 r. o 13,2 proc.

Eurocash promuje aplikację PingWin

Dzięki niej pracownicy sklepów mogą zdobywać wiedzę niezbędną do polecenia klientom produktu, ale też dowiadywać się, jak prowadzić profesjonalne rozmowy.

Nowy Selgros w Warszawie - otwarcie 10 października

Transgourmet Polska poinformował o dacie otwarcia czwartej hali Selgros w Warszawie. Huczne otwarcie nastąpi we wtorek 10 października w hurtowni przy ul. Puławskiej 538.